Silvie Pavlová

Velký úspěch  dresu  rakouského mistra Steelvolleys  Linz steeg! Silvie byla druhá nejvíce bodující hráčka týmu  Linz! Gratulujeme !! https://panel.volleystation.com/website/119/matches/2111457/ STEELVOLLEYS jubeln über siebten Austrian Volley Cup-Titel

Veronika Trnková zamířila do Prostějova

Po  vleklých zdravotních  problémech se Veronika  vrátila z italského Pinorola  do VK Prostějov . Věříme , že se její zdravotní stav zlepší a  pro tým  VK bude  pak  velkou  posilou… Číst více.

Setkání agentur

Zástupci agentur Global Ballgames,  zastoupený Zdeňkem Heinzelem &   MKkontakt, zastoupený Martinem Kubištou &  Joost Kooistra Sportmanagement zastoupený  ( Joost Kooistra ) Jednali v Liberci o vyhledávání talentovaných volejbalistů a volejbalistek… Číst více.

Mistrem ČR se stalo Karlovarsko!

Titul mistrů ČR po dramatické serii vybojovalo v pátém zápase před domácím publikem Karlovarsko. Gratulujeme! Pražští Lvi jim ale dokázali být důstojným soupeřem. Do ochozů se po několika letech vrátila… Číst více.

M ČR kadetek v Liberci

Finále M ČR kadetek v Liberci proti sobě svedl týmy Olympu Praha a KP Brno. V dresu pražského Olympu s reprezentační blokařkou Brancuskou, v dresu KP pak nahrávačku Pelikánovou. Z… Číst více.