Mistrem ČR se stalo Karlovarsko!

Titul mistrů ČR po dramatické serii vybojovalo v pátém zápase před domácím publikem Karlovarsko. Gratulujeme! Pražští Lvi jim ale dokázali být důstojným soupeřem. Do ochozů se po několika letech vrátila… Číst více.

M ČR kadetek v Liberci

Finále M ČR kadetek v Liberci proti sobě svedl týmy Olympu Praha a KP Brno. V dresu pražského Olympu s reprezentační blokařkou Brancuskou, v dresu KP pak nahrávačku Pelikánovou. Z… Číst více.

2. finálový zápas vyhrálo Karlovarsko!

Druhým zápasem finálové série mezi VK Karlovarsko a Lvi Praha se skóre srovnalo na 1:1. Přes vyrovnaný první set, ve kterém sehráli svou významnou roli i chybujicí rozhodčí, když si… Číst více.

České lvice porazily Belgii 3:0

České lvice si v úvodním duelu kvalifikace na ME hráček do 19 let, i přes velmi rozpačitý začátek utkání, poradily s kvalitním výběrem Belgie 3:0. A to i přesto, že… Číst více.

Lvi Praha zaskočili kladenské Orli!

Lvi Praha zaskočili kladenské Orli. Vyprodaná hala , bouřlivá atmosféra a precizní výkon posunul pražany do semifinále playoff České extraligy. V týmu Orlů odehrál skvělou partii Tomáš Hýský, legenda kladenských…. Číst více.

My byli při tom!

RDS Roma s Veronikou Trnkovou v domácím utkání zaskočilo favorita UYBA Busto a ve vyrovnaném utkání vyválčilo bod!  My byli přitom! Prohra 2:3 mrzí, ale i bod z tohoto utkání… Číst více.

Chce to jen přijmout, že žijete na jiné planetě

Zdroj: https://www.idnes.cz/sport/volejbal/veronika-trnkova-roma-volley-club-italska-liga.A220201_120723_volejbal_par Trnková už Římu přivykla: Chce to jen přijmout, že žijete na jiné planetě 2. února 2022  6:29 Do italského dobrodružství se Veronika Trnková pouštěla s respektem, ale v… Číst více.

Prostějov vs Olymp

O víkendu pokračovala Česká extraliga žen i zápasem ambiciózního VK Prostějov volejbal a PVK Olymp Praha. Tým Prostějova úspěšně dirigovala odchovankyně Olympu Simona Bajusz (Kopecká). Zdálo se, že si VK… Číst více.